BHP i ochrona ppoż.

Próby ciśnieniowe węży hydrantowych

Interesuje Cię to szkolenie?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.

Korzyści związane z naszymi usługami:

  • przystępne ceny,
  • kompleksowe podejście,
  • najwyższa jakość usług doświadczonych ekspertów,
  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów,
  • elastyczne warunki współpracy,
  • dostępność w całym kraju dzięki oddziałom regionalnym w każdym województwie.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie są Twoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wykonujemy próby ciśnieniowe i próby szczelności węży hydrantowych. Obowiązek wykonywania takiego serwisu raz na 5 lat określa Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 kwietnia 2006r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów ( Dz.U. Nr 80 z 2006r., poz. 563 ) § 3. pkt. 4.

Badanie zakończone jest trwałym oznaczeniem węża datą wykonania próby oraz wydaniem „Świadectwa badania”, które określa:

  • datę przeprowadzonego badania,
  • metodę i sposób przeprowadzonego badania,
  • nazwę obiektu na którym zainstalowane są węże,
  • wnioski,
  • datę następnego badania.